Dziewczyny z Dubaju Cały Film (2021) 🎞️ Obejrzyj Online [PL]

Pełne recenzje filmów

Obejrzyj Dziewczyny z Dubaju Cały film już dziś!

17
Dziewczyny z Dubaju Cały film

Dziewczyny z Dubaju Cały Film (2021)

Pełny dostęp do filmu. Obejrzyj Online lub Pobierz!

Dziewczyny z Dubaju Cały film to rozbudzająca wyobraźnię porywająca opowieść o ciemnej stronie imprez na dubajskich jachtach, gdzie jedną ekskluzywną damą do towarzystwa trudno jest zaspokoić pragnienia organizatorów. Wiele kobiet marzy o wielkim świecie i jeszcze większych pieniądzach, ale czy są one w stanie schować swoją godność dla tego celu? Fabuła jest oparta na prawdziwych wydarzeniach - pewna młoda ambitna dziewczyna próbuje swoich sił w roli modelki, ale szybko zostaje wchłonięta w mroczną stronę życia i przez to jej życie zostaje wywrócone do góry nogami.

Oglądanie Filmu Online

Informacje o Filmie Dziewczyny z Dubaju

Scenariusz: Lucas Coleman, Mitja Okorn, Peter Pasyk, Jan Belcl, Max Turell

Reżyseria: Maria Sadowska

Role główne: Paulina Gałązka (Emi), Katarzyna Figura (Dorota), Katarzyna Sawczuk (Marianna Kinia), Olga Kalicka (Kamila)

Data premiery: 22 listopada 2021

Kraj produkcji: Polska

O czym jest Film Dziewczyny z Dubaju?

I choć film Dziewczyny z Dubaju Cały film Online mógł ze zwiastunów wydać się bardzo prymitywnym filmem, który ze sztuką zbyt wiele wspólnego nie miał, to po premierze nie okazał się być tak złym, jak zapowiadali krytycy. Wciąż nie jest to kino najwyższych lotów, ale patrząc w kontekście preferencji uczestników kina naszego polskiego społeczeństwa, tytuł ten trafia w aktualne gusta. Jest to z pewnością dobry znak do dalszego rozwoju tej drogi i choć krytycy mogą mieć skrajnie różne (choć czasem słuszne) opinie, jest u nas w Polsce dobry rynek na tego typu kino. I choć film jest lekko wydłużony na siłę, to zamknięcie go w popularnym 90-100 minutowym formacie też nie odbiło by się negatywnie na całokształcie.

Trailer filmu / Zwiastun Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju Cały film Online

Dziewczyny z Dubaju CDA jest to film, którego zaprezentowanie może mieć pozytywne odbicie w ukazaniu czym w rzeczywistości może być praca seksualna. Znane są przecież filmy, gdzie nasza sympatia w stronę czarnych charakterów wydawać się być mogła niezdrowa (np. jak wspaniałe i bogate może być życie gangstera, jeśli odpowiednio duża ilość osób będzie przez nas cierpieć) i w tym temacie również dałoby się nagrać coś z podobnymi mechanizmami. Przez główny wątek fabularny oprowadza nas Paulina Gałązka w roli Emi w autentyczny sposób. Emi to młoda, ambitna dziewczyna pragnąca czegoś więcej niż bycia tylko "tą ładniejszą" w swojej rodzinnej wsi. Uczestniczy ona regularnie na różne konkursy piękności, ale zazwyczaj brakuje jej czegoś do osiągnięcia więcej.

Oglądanie Filmu Online:

Pobranie odnośnika do Filmu:

Przechodząc dalej przyciskami powyżej akceptujesz Regulamin strony Filmy-Seriale.net

Dziewczyny z Dubaju Gdzie obejrzeć

Dziewczyny z Dubaju CDA

Emi w końcu trafiła na kolejny już konkurs piękności - i mimo swoich starań dla jury, największą uwagę zwróciła u pewnego bogatego mężczyzny odwiedzającego konkurs oraz u samej organizatorki, jaką jest Dorota. Ona sama oprócz organizowaniem konkursów, bierze też regularny udział w nieco mniej moralnej działalności. Zajmuje się ona bowiem tworzenia sieci kontaktów między bogatymi mężczyznami z całej Polski i młodymi, atrakcyjnymi kobietami, najlepiej wyglądające "jak miss". W tym momencie film Dziewczyny z Dubaju Online zaczyna nabierać tempa. W końcu i przyszła kolej na Emi. Stała się ona pracownicą Doroty oddając się praktycznie za pół-darmo z samego początku, ale w trakcie pozyskiwania coraz większych pieniędzy, rosną też potrzeby.

W trakcie jej pobytu we Francji (wraz ze swoimi koleżankami po fachu) zauważa ona jak wygląda rozpoczynająca się impreza na jachcie, a w zasadzie od kogo się zaczyna. Były to dziewczyny wcale nie lepsze od nich samych, ale różnił się profil klientów. Byli nimi Arabowie, którzy mogą mieć o wiele bardziej zasobny portfel niż dotychczasowi jej klienci. I choć można być łatwo skuszonym sporym zarobkiem średnim nakładem pracy, pójście tą drogą może mieć fatalne skutki. Dziewczyny z Dubaju Film nie jest więc produkcją, którą zamieszane w niemoralne działania sceny mogą bardziej zachęcić odbiorcę, że w sumie takie życie by mu (lub jej) odpowiadało.

Dziewczyny z Dubaju Film Online

Dziewczyny z Dubaju Zalukaj

Główna bohaterka Emi w filmie Dziewczyny z Dubaju CDA to młoda, ambitna dziewczyna mająca pewną inteligencję, jak z polepszającej się sytuacji można pójść w jeszcze lepszą, choć i za te wybory przyjdzie jej później zapłacić swoją cenę. Zamiast jak początkowo miała tylko pracować z docelowymi klientami, sama zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Robi to w pierwszej chwili z Dorotą, ale czas pokaże jej, że i bez niej sobie świetnie radzi, a przynajmniej zdobędzie dzięki temu więcej pieniędzy.

Rola Emi jest przedstawiona w dobrym sensie, tzn. nie ukazuje samych superlatyw jakie prezentuje sexworking i ukazuje trudności jakie mogą spotkać praktycznie każdą osobę, która pójdzie trochę za daleko w tym co robi. Nie jest ona ani szczególnie broniona, ani potępiania - pewna równowaga jest przy tym zachowana i rozumiany kontekst da nam wyraźny przekaz - taki, jaki jest naprawdę. Bez cukierkowania i wyszczególniania samych zalet, ale ukazanie w równy sposób wad tego przedsięwzięcia. W filmie Dziewczyny z Dubaju Online mimo trochę kiepskich zapowiedzi, można znaleźć realną artystyczną wartość. Bohaterki ujawnią całą prawdę, jaka kryje się w nieprzyjemnym świecie prostytucji.

I choć film stara się cały czas zachować w miarę "pouczający" dla widza klimat, naprzemiennie jesteśmy wytrącani z tego przez bardzo wulgarne sceny, nieprzystające dla filmu z tej kategorii. Krytycy bardzo źle ocenili tą część całości filmu. Po prostu tworząc film o konkretnej historii, która ma czegoś tego widza nauczyć, nie pasuje dołączać do tychże treści kina lekko mówiąc - wątpliwej jakości scen nie mających żadnej większej wartości merytorycznej, no oprócz takiej, że wszyscy są grupowo dziko rżnięci. Są osoby, którym to odpowiada (i nie są to małe ilości osób), lecz nie możemy tutaj mówić o wysokiej jakości produkcji pod właśnie tym względem.

Oglądanie Filmu Online:

Pobranie odnośnika do Filmu:

Przechodząc dalej przyciskami powyżej akceptujesz Regulamin strony Filmy-Seriale.net

Dziewczyny z Dubaju Online

Omawiany tytuł Cały film Dziewczyny z Dubaju miał spory potencjał, żeby stworzyć z tego naprawdę intrygującą historię, a przynajmniej zachowującą nieco smaku. Tematyka ta bardzo ciekawi widzów i szkoda, że poszło to mocniej w stronę kina przeciętnego, niż poważniejszej historii. Bohaterka mimo iż nie miała zbyt wiele do stracenia, to nawiązując relację z nowopoznanym mężczyzną trudniącym się na rynku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, bez wahania wskakuje w jego tryby stając się ekskluzywną damą do towarzystwa, która oprócz swoich specjalnych usług, dla arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Mógł się wydać dla niej nadciągający klimat życia niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę.

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach zawsze budzi zaciekawienie. Zwłaszcza, jeśli dotyczy znanych postaci ze świata polityki i biznesu, a główne zainteresowane to zarówno celebrytki, jak i modelki. Jeśli zastanawiasz się, czy pojawi się Dziewczyny z Dubaju Netflix, znając doświadczenie, film będzie dostępny na tej platformie. Jeśli chcesz zobacz losy Emi w trakcie afery dubajskiej, koniecznie obejrzyj ten film. Niestety marzenia o wielkim świecie potrafią być krzywdzące, a informacji w internecie znaleźć o tym można wiele. Bohaterka od zwykłej aspirującej modelki, dla arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss. Niejedna młoda kobieta marzy o wielkim świecie, a ta droga wydawać by się mogła najprostsza. Szkoda, że do momentu wyjścia na świat afery dubajskiej ludzie zaczynają zastanawiać się nad tym, co tak naprawdę robią.

Dziewczyny z Dubaju CDA

Dziewczyny z Dubaju Gdzie obejrzeć

Jeśli poszukujesz miejsca Gdzie obejrzeć Dziewczyny z Dubaju z łatwością nasza strona pomoże Ci w tej kwestii. Wyszukiwarki filmów jakie są na innych stronach, rzadko kiedy zaspokoją Twoją ciekawość. A mimo to, wciąż wiele osób bez wahania wskakuje na takie strony. Seriale online są świetnym sposobem na zajęcie się w wolniejszej chwili. Możemy dać się pochłonąć w jego tryby.

Oglądanie Filmu Online:

Pobranie odnośnika do Filmu:

Przechodząc dalej przyciskami powyżej akceptujesz Regulamin strony Filmy-Seriale.net

Dziewczyny z Dubaju Zalukaj

Dziewczyny z Dubaju Cały film